Na terenie budowy w Poznaniu doszło do niepokojącego odkrycia. Podczas prac prowadzonych w rejonie osiedla Wilczy Młyn, w okolicy Naramowic, robotnicy natrafili na ludzkie kości.
O sprawie poinformował portal RMF FM. Znalezisko zostało odkryte podczas budowy chodnika. Na miejsce natychmiast skierowano służby.
Informację potwierdziła poznańska policja. W działania zaangażowani byli m.in. technik kryminalistyki, antropolog oraz prokurator, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli wyjaśnianie okoliczności odkrycia.
Odnalezione szczątki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań. Śledczy będą ustalać ich pochodzenie oraz wiek.







