Prace remontowe w rejonie pętli Ogrody wchodzą w kolejny etap. Od środy, 17 czerwca, rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Dąbrowskiego na odcinku od ul. Botanicznej do wjazdu na pętlę.
Mimo prowadzonych robót ruch samochodowy na ul. Dąbrowskiego zostanie utrzymany. Kierowcy muszą jednak liczyć się z czasowymi utrudnieniami związanymi z zajęciem części jezdni przez ekipę remontową.
Największe zmiany dotyczą pasa do skrętu w lewo z ul. Dąbrowskiego w ul. Szpitalną. Na czas prac zostanie on skrócony, co może powodować spowolnienie ruchu, zwłaszcza w godzinach szczytu.
Zarządcy inwestycji apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie w rejonie prowadzonych prac.
źródło: MPK






