W piątkowy poranek, 26 czerwca, na ul. Serbskiej w Poznaniu doszło do pożaru autobusu MPK. Zgłoszenie wpłynęło do straży pożarnej o godz. 7:32.
– Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Na tę chwilę nie mamy więcej informacji – przekazali strażacy.
Ogień błyskawicznie objął cały pojazd. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru ani czy w zdarzeniu ktoś ucierpiał. Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
źródło: TVP/Poznań Moment






