Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała w poniedziałek, 15 czerwca po godzinie 18:00, o poważnych utrudnieniach na autostradzie A2 w Poznaniu. Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy węzłami Poznań Krzesiny i Poznań Luboń (km 165+200).
Jak przekazała GDDKiA, z wiaduktu spadł mężczyzna. Na miejscu prowadzone są działania służb ratunkowych oraz policji.
W związku z akcją zablokowane są dwa pasy ruchu. Kierowcy jadący w kierunku Świecka mogą korzystać wyłącznie z prawego pasa. Według wstępnych informacji utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.
Okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez odpowiednie służby.




