Dramatyczne sceny rozegrały się w piątkowe popołudnie na pętli tramwajowej Osiedle Sobieskiego w Poznaniu. Około godziny 13:00 doszło tam do agresywnego ataku na motorniczą.
Jak przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, mężczyzna najpierw wdrał się w sprzeczkę z kobietą prowadzącą tramwaj, a następnie ją uderzył. Chwilę później rozbił butelkę i zaczął jej grozić.
Na miejsce skierowano patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego napastnika. Obecnie trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.






