Do niebezpiecznego pożaru doszło dziś po południu w jednym z bloków przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Ogień wybuchł w mieszkaniu znajdującym się na trzecim piętrze budynku. Ze względu na zagrożenie na miejsce natychmiast skierowano siedem zastępów straży pożarnej.
Strażacy ewakuowali z mieszkania dwie osoby. Jedna z nich – starsza kobieta – wymagała pomocy medycznej i została przewieziona do szpitala.
– Z mieszkania strażacy ewakuowali dwie osoby. Jedną z nich przewieziono do szpitala. Pożar został opanowany – przekazał oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
Służby wyjaśniają obecnie okoliczności zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.





