Koszmarny wypadek w Poznaniu. Auto wypadło na przeciwległy pas, jedna osoba nie żyje
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 7 czerwca, około godziny 23:30 na ul. Głogowskiej w Poznaniu. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe.
Jak poinformował podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji, kierujący Volkswagenem Polo, jadąc w kierunku centrum miasta, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na lewe pobocze, przeciął pas zieleni i wjechał na przeciwległą jezdnię. Tam doszło do czołowego zderzenia z BMW poruszającym się lewym pasem.
W wyniku wypadku cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Pomocy medycznej wymagali dwaj mężczyźni podróżujący Volkswagenem oraz kobieta i mężczyzna jadący BMW.
Niestety, mimo wysiłków lekarzy, w nocy zmarł pasażer Volkswagena. Kierowca tego pojazdu znajduje się w stanie ciężkim. Życiu pozostałych poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci nadal wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch w miejscu wypadku odbywa się już bez utrudnień.






