W środę, 3 czerwca po południu mieszkańcy Jeżyc w Poznaniu zauważyli wzmożoną obecność służb.
Na ul. Słowackiego pojawiły się jednostki straży pożarnej (w tym strażacy chemiczni), policja oraz Żandarmeria Wojskowa, która pełni tam rolę służby wiodącej.
Na ten moment nie podano oficjalnych informacji dotyczących przyczyny interwencji. Obecność wielu służb wskazuje jednak na poważny charakter zdarzenia.




